Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30 – 17.00 (w dni nauki szkolnej) zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do naszego Klubu, gdzie będą mogły spędzić czas pod opieką pedagogów i wolontariuszy.

W trakcie pobytu w Klubie dzieci będą mogły bawić się a także otrzymają pomoc przy odrabianiu lekcji. Ponadto wspólnie z rówieśnikami będą mogły wziąć udział w warsztatach profilaktycznych a także korzystać z sali komputerowej i dostępu do internetu (co jest niezbędne przy niektórych pracach domowych, przygotowaniu prezentacji zadawanych przez nauczycieli) a także drukować przygotowane już prace.

Czas pobytu w Klubie jest dowolny. Dzieci mogą przyjść same po skończonych lekcjach lub zostać przyprowadzone przez naszych opiekunów (odbieramy dzieci ze szkoły tylko o jednej godzinie) i przebywać w Klubie aż do czasu odebrania ich przez rodziców lub samodzielnie wrócić do domu (jeśli tak zadeklarują rodzice).

Po potwierdzeniu przyjęcia dziecka na zajęcia świetlicowe prosimy o wypełnienie poniższej Karty uczestnika, którą należy dostarczyć do Klubu z Klasą najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w Klubie.

Karta uczestnika do pobrania

Ze względu na brak dofinansowania zajęć świetlicowych od września z Urzędu Miasta miesięczny koszt udziału dziecka w zajęciach świetlicowych (niezależnie od liczby spędzanych godzin) wynosi 50 zł lub jednorazowo 250 zł za semestr.

Wyżej wymienionej opłaty należy dokonać na rachunek mBank nr 30 1140 2004 0000 3602 8068 1542 w terminie 7 dni.

Stowarzyszenie jest organizacją non-profit i ma status OPP, więc dokonując wpłaty można wpisać w tytule przelewu “Darowizna” i kwotę tą odliczyć sobie w zeznaniu rocznym 😉

Limit miejsc wynosi 20 osób.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 515 923 725.

Zapraszamy!