Dzieci

Zapraszamy wkrótce!

Nowa oferta już od 1 sierpnia!

Zajęcia świetlicowe

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 12.00 i 12.00 – 17.00 zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do naszego Klubu, gdzie będą mogły spędzić czas pod opieką pedagogów i wolontariuszy.

W trakcie pobytu w Klubie dzieci będą mogły bawić się a także otrzymają pomoc przy odrabianiu lekcji. Ponadto wspólnie z rówieśnikami będą mogły wziąć udział w warsztatach profilaktycznych a także korzystać z sali komputerowej i dostępu do internetu (co jest niezbędne przy niektórych pracach domowych, przygotowaniu prezentacji zadawanych przez nauczycieli) a także drukować przygotowane już prace.

Czas pobytu w Klubie jest dowolny. Dzieci mogą przyjść same po skończonych lekcjach lub zostać przyprowadzone przez naszych opiekunów i przebywać w Klubie aż do czasu odebrania ich przez rodziców lub samodzielnie wrócić do domu (jeśli tak zadeklarują rodzice).

Po potwierdzeniu przyjęcia dziecka do naszej świetlicy prosimy o wypełnienie poniższej “Karty uczestnika”, którą należy dostarczyć do Klubu z Klasą najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w Klubie.

Warunkiem świetlicy w godzinach porannych, tj. 7.00 – 12.00, uzależnione jest od liczby uczestników.

Karta uczestnika do pobrania

Koszt zajęć: bezpłatnie

Zapraszamy!

Zajęcia plastyczne

Cykl zajęć plastycznych przygotowaliśmy z myślą szczególnie o najmłodszych dzieciach tj. w wieku 5-7 lat. W ramach zajęć dzieci będą miały możliwość poznać różne techniki plastyczne. Podczas zajęć wykorzystywany będzie Program Terapii Ręki, który ma na celu usprawnianie tzw. małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów dłoni i palców, jak również dostarczania wrażeń dotykowych i poznawania dzięki nim różnych kształtów i struktur materiałów oraz nabywanie umiejętności ich rozróżniania.

Harmonogram zajęć:

Przedszkole i klasy 0Poniedziałek15.00 – 16.00
Klasy IŚroda15.00 – 16.00

Koszt zajęć: 50 zł/semestr
Cena uwzględnia wszelkie niezbędne materiały do zajęć

Zajęcia kreatywne

Zajęcia kreatywne skierowane są do dzieci z klas II-IV i mają za zadanie stymulowanie rozwoju osobowości twórczej w sferze: poznawczej, emocjonalnie motywacyjnej i działaniowej. Zajęcia rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię, pozwalają stworzyć coś osobistego i gwarantują dobrą zabawę. Na naszych zajęciach dzieci będą tworzyły tradycyjne prace plastyczne, prace przy wykorzystaniu techniki decopage, qulinngu, będziemy szyć, dziergać a także fotografować.

Harmonogram zajęć:

Klasy II – IIICzwartek15.00 – 16.00
Klasy IV – VICzwartek16.30 – 17.30

Koszt zajęć: 50 zł/semestr
Cena uwzględnia wszelkie niezbędne materiały do zajęć

Zajęcia kulinarne

Podczas zajęć kulinarnych dzieci będą poznawały „tajemnice kuchni”. Będą zgłębiały wiedzę na temat przedmiotów i składników wykorzystywanych w kuchni. Jak ich używać i jak je łączyć.

Pod okiem dietetyka poznają zasady zdrowego żywienia i przygotowywania posiłków. Spróbują swoich sił podczas przygotowywania tradycyjnych polskich potraw jak również potraw z różnych stron świata. Odwiedzimy także zaprzyjaźnione kuchnie aby zobaczyć z bliska jak gotują zawodowcy 😉

Harmonogram zajęć:

Klasy II – IIIŚroda15.00 – 16.30
Klasy IV – VIŚroda17.00 – 18.30

Koszt zajęć: 50 zł/miesiąc
Cena uwzględnia wszelkie niezbędne produkty i przybory
Styczeń bez opłaty

Zajęcia informatyczne

W trakcie zajęć najmłodsi poznają podstawy programowania, nauczą się myślenia logicznego i dowiedzą się, że algorytmy można znaleźć nawet w najprostszych czynnościach. Po pierwszych krokach z programowaniem w środowisku Scratch, dzieci będą rozwiązywać problemy zarówno w świecie gry Minecraft, jak i w rzeczywistości, wykonując wspólnie różne projekty przy pomocy platformy edukacyjnej BBC micro:bit i robota Maqueen.

Nieco starsi natomiast poznają tajemne arkana tworzenia nowoczesnych, interaktywnych stron internetowych przy pomocy języków HTML, CSS i JavaScript. Nauczą się także tworzyć trójwymiarowe modele wykorzystując profesjonalne oprogramowanie Fusion 360 oraz Blender, które będą mogli zaprezentować po wydrukowaniu na drukarce 3D.

Harmonogram zajęć:

Robotyka i programowanie (6-9 lat)Piątek15.30 – 16.30
Programowanie, tworzenie stron i projektowanie 3D (10-12 lat)Grupa IWtorek17.00 – 18.30
Grupa IISobota10.00 – 11.30

Koszt zajęć: 80 zł/miesiąc
Styczeń bez opłaty

Zajęcia logiczne

Zajęcia językowe

Socjoterapia i Trening Umiejętności Społecznych

Formularz zgłoszenia

Oferta na rok szkolny 2018/2019

Przewiń do góry