Pandemia nie pozwala nam jeszcze wrócić do normalnego funkcjonowania Klubu i pełnej oferty zajęć pozalekcyjnych. Póki co wznawiamy dotychczasowe grupy na:

  • Zajęcia plastyczne dla najmłodszych – Poniedziałek godz. 15.00 – 16.00
    Opłata jednorazowa za semestr: 50 zł
  • Robotyka i programowanie – Piątek godz. 15.30 – 16.30
    Opłata jednorazowa za semestr: 100 zł

Opłaty należy dokonać na rachunek: mBank nr 30 1140 2004 0000 3602 8068 1542

Zajęcia świetlicowe pozostają zawieszone do 14 lutego. Cały czas prowadzimy bezpłatne e-korepetycje.

Dodatkową grupę na zajęcia z robotyki i programowania utworzymy, jeśli zgłoszą się chętni. Formularz zgłoszenia dla nowych uczestników poniżej.

O wznowieniu pozostałych zajęć będziemy informować.

Ferie zimowe

Jak co roku zapraszamy dzieciaki w wieku 5-10 lat do spędzenia czasu w trakcie ferii zimowych w naszym Klubie.

Aby zapisać dziecko na zajęcia, wystarczy wypełnić i przesłać formularz zamieszczony obok.

Po jego wysłaniu otrzymają Państwo maila z kolejnymi informacjami (prosimy sprawdzić folder SPAM).

Koszt zajęć, jak dotychczas, wynosi 200 zł za tydzień.

Plan zajęć:

04.01Dzień zagadek
05.01Dzień bajkowy
06.01Dzień wolny
07.01Dzień kulinarny
08.01Dzień przyrody
11.01Dzień tradycji
12.01Dzień bajkowy
13.01Dzień talentów
14.01Dzień emocji
15.01Dzień kosmiczny

Ilość dostępnych miejsc: 15

W pierwszej kolejności zapisujemy dzieciaki, które uczestniczą w naszych cyklicznych zajęciach, a także uczestniczyły w zajęciach w czasie wakacji.

Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Zajęcia świetlicowe

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 12.00 i 12.00 – 17.00 zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do naszego Klubu, gdzie będą mogły spędzić czas pod opieką pedagogów i wolontariuszy.

W trakcie pobytu w Klubie dzieci będą mogły bawić się a także otrzymają pomoc przy odrabianiu lekcji. Ponadto wspólnie z rówieśnikami będą mogły wziąć udział w warsztatach profilaktycznych a także korzystać z sali komputerowej i dostępu do internetu (co jest niezbędne przy niektórych pracach domowych, przygotowaniu prezentacji zadawanych przez nauczycieli) a także drukować przygotowane już prace.

Czas pobytu w Klubie jest dowolny. Dzieci mogą przyjść same po skończonych lekcjach lub zostać przyprowadzone przez naszych opiekunów i przebywać w Klubie aż do czasu odebrania ich przez rodziców lub samodzielnie wrócić do domu (jeśli tak zadeklarują rodzice).

Po potwierdzeniu przyjęcia dziecka do naszej świetlicy prosimy o wypełnienie poniższej “Karty uczestnika”, którą należy dostarczyć do Klubu z Klasą najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w Klubie.

Karta uczestnika do pobrania

Koszt zajęć: bezpłatnie

Zapraszamy!

E-korepetycje

Oferta naszych bezpłatnych e-korepetycji skierowana jest do dzieci, które w dobie zdalnego nauczania mają problem z poradzeniem sobie z odrobieniem lekcji czy przyswojeniem materiału. Poprzez platformę Microsoft Teams będą miały możliwość połączenia się z naszymi korepetytorami – studentami – którzy udzielą im pomocy.

Aby dołączyć do e-korepetycji należy wypełnić formularz zamieszczony obok. Po pomyślnym przesłaniu zgłoszenia w ciągu 48 godzin prześlemy dostęp do platformy Teams wraz z instrukcją logowania na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

Ilość miejsc ograniczona

Zajęcia plastyczne

Cykl zajęć plastycznych przygotowaliśmy z myślą szczególnie o najmłodszych dzieciach tj. w wieku 5-7 lat. W ramach zajęć dzieci będą miały możliwość poznać różne techniki plastyczne. Podczas zajęć wykorzystywany będzie Program Terapii Ręki, który ma na celu usprawnianie tzw. małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów dłoni i palców, jak również dostarczania wrażeń dotykowych i poznawania dzięki nim różnych kształtów i struktur materiałów oraz nabywanie umiejętności ich rozróżniania.

Harmonogram zajęć:

Przedszkole i klasy 0Poniedziałek15.00 – 16.00

Koszt zajęć: 50 zł/semestr
Cena uwzględnia wszelkie niezbędne materiały do zajęć

Zajęcia kreatywne

Zajęcia kreatywne skierowane są do dzieci z klas II-IV i mają za zadanie stymulowanie rozwoju osobowości twórczej w sferze: poznawczej, emocjonalnie motywacyjnej i działaniowej. Zajęcia rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię, pozwalają stworzyć coś osobistego i gwarantują dobrą zabawę. Na naszych zajęciach dzieci będą tworzyły tradycyjne prace plastyczne, prace przy wykorzystaniu techniki decopage, qulinngu, będziemy szyć, dziergać a także fotografować.

Harmonogram zajęć:

Klasy II – IIICzwartek15.00 – 16.00
Klasy IV – VICzwartek16.30 – 17.30

Koszt zajęć: 50 zł/semestr
Cena uwzględnia wszelkie niezbędne materiały do zajęć

Zajęcia kulinarne

Podczas zajęć kulinarnych dzieci będą poznawały „tajemnice kuchni”. Będą zgłębiały wiedzę na temat przedmiotów i składników wykorzystywanych w kuchni. Jak ich używać i jak je łączyć.

Pod okiem dietetyka poznają zasady zdrowego żywienia i przygotowywania posiłków. Spróbują swoich sił podczas przygotowywania tradycyjnych polskich potraw jak również potraw z różnych stron świata. Odwiedzimy także zaprzyjaźnione kuchnie aby zobaczyć z bliska jak gotują zawodowcy 😉

Harmonogram zajęć:

Klasy II – IIIŚroda15.00 – 16.30
Klasy IV – VIŚroda17.00 – 18.30

Koszt zajęć: 50 zł/miesiąc
Cena uwzględnia wszelkie niezbędne produkty i przybory
Styczeń bez opłaty

Zajęcia informatyczne

W trakcie zajęć najmłodsi poznają podstawy programowania, nauczą się myślenia logicznego i dowiedzą się, że algorytmy można znaleźć nawet w najprostszych czynnościach. Po pierwszych krokach z programowaniem w środowisku Scratch, dzieci będą rozwiązywać problemy zarówno w świecie gry Minecraft, jak i w rzeczywistości, wykonując wspólnie różne projekty przy pomocy platformy edukacyjnej BBC micro:bit i robota Maqueen.

Dodatkową grupę na zajęcia z robotyki i programowania utworzymy, jeśli zgłoszą się chętni. Formularz zgłoszenia tylko dla nowych uczestników obok.

Harmonogram zajęć:

Robotyka i programowanie (6-9 lat)Piątek15.30 – 16.30

Koszt zajęć dla grupy kontynuującej: 100 zł/semestr

Koszt zajęć dla nowej grupy: 240 zł/semestr (2x 120 zł)

Zajęcia logiczne

Zajęcia językowe

Socjoterapia i Trening Umiejętności Społecznych

Formularz - ferie

Formularz - Robotyka i programowanie

Formularz - e-korepetycje

Oferta na rok szkolny 2018/2019